Skip to main content

Sveicināti Latvijas Jūras administrācijā!

Mēs rūpējamies, lai Latvijas karoga kuģi atbilst augstiem drošības un tehniskajiem standartiem, mūsu valsts ostas un kuģi tajās tiek ekspluatēti droši, kuģu ceļi ir pilnībā uzmērīti un aprīkoti ar moderniem navigācijas līdzekļiem, Latvijas jūrnieku kvalifikācija un kompetence ir viena no augstākajām starp ES dalībvalstīm.

Lasīt vairāk

2016-12-05

Ikgadējās Parīzes Memoranda (PMoU) Koncentrētās ostas valsts kontroles kampaņas laikā – no 1.septembra līdz 30.novembrim – ārvalstu ostā pārbaudīti 9 Latvijas karoga kuģi. Neviens no ārvalstu ostās pārbaudītajiem Latvijas kuģiem nav aizturēts.

2016-12-01

Latvijas Jūras administrācijas (JA) speciālistiem tiekoties ar kuģu klasifikācijas sabiedrību pārstāvjiem, tika pārrunāti aktuālākie ar Latvijas floti saistītie jautājumi, kā arī diskutēts par jaunām prasībām, ko kuģotājiem nosaka starptautiskie normatīvie akti.

2016-11-21

22. un 23.novembrī Rīgā notiks elektronisko jūras navigācijas karšu izplatīšanas centra PRIMAR padomes sanāksme. Padomes sanāksmes notiek reizi gadā, un šogad savus kolēģus uzņem Latvijas Jūras administrācijas speciālisti.

2016-11-09

JA Hidrogrāfijas dienesta speciālisti pabeiguši dziļuma mērījumus vairākās Latvijas ostās. Pēc spēcīgajiem oktobra vējiem tika veikti mērījumi Liepājas, Rojas un Mērsraga ostās.

2016-11-09

8.novembrī Ainažos notika Latvijas jūrnieku salidojums, kam dots tematiskais nosaukums Bāka – jūrasbraucēja drošības garants un mājas zīme. Jau tradicionāli salidojums sākās ar ziedu nolikšanu un klusuma brīdi Ainažu vecajos jūrnieku kapos.

2016-11-04

2.novembrī Latvijas Jūras administrācijā tikās konkursa Enkurs organizatori, lai izvērtētu, kā veicies  iepriekšējā sezonā un lemtu par jauno sezonu.

2016-11-02

Latvijas Jūras administrācijas (JA) juriskonsulte Anete Logina Pasaules Jūras universitātē ieguvusi zinātņu doktora grādu jūrlietās.