Skip to main content

Uz ūdeņiem droši un atbildīgi!

Wed, 04/03/2024 - 11:39

Izstādē “Outdoor Riga. Baltic Boat Show” pirmo reizi kopīgā stendā "Uz ūdeņiem – droši un atbildīgi" apmeklētājus sagaidīs Latvijas Jūras administrācijas, Ceļu Satiksmes drošības direkcijas, VAS “Elektroniskie sakari” un Jūras Spēku Krasta Apsardzes dienesta speciālisti.
Izstāde notiks Ķīpsalā no 5. līdz 7.aprīlim.
Kopīgajā stendā Uz ūdeņiem – droši un atbildīgi izstādes apmeklētāji un dalībnieki varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par kuģošanas drošību, atpūtas kuģu reģistrāciju un vadītāju apliecībām, jahtu pārbaudēm un aprīkojumu, radiosakariem un radioaprīkojuma saņemšanu, navigācijas kartēm, glābšanas līdzekļu izmantošanu un cilvēku meklēšanu un glābšanu jūrā.
Apvienojot vienā stendā četras institūcijas, kas sniedz pakalpojumus peldīdzekļu vadītājiem un īpašniekiem, tiek nodrošināts iespēja sniegt atbildes uz visplašāko ar atpūtas kuģu drošību  saistīto jautājumu loku.
“Mūsu stendā nekas netiks ne pirkts, ne pārdots – šodienas sabiedrībā tieši informācija ir viena no lielākajām vērtībām, un mūsu speciālisti Jums tos sniegs ar prieku un bez jebkādas maksas!” uzsver Latvijas Jūras administrācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Krastiņš.