Pārlekt uz galveno saturu

Sveicināti Latvijas Jūras administrācijā!

Mēs rūpējamies, lai Latvijas karoga kuģi atbilst augstiem drošības un tehniskajiem standartiem, mūsu valsts ostas un kuģi tajās tiek ekspluatēti droši, kuģu ceļi ir pilnībā uzmērīti un aprīkoti ar moderniem navigācijas līdzekļiem, Latvijas jūrnieku kvalifikācija un kompetence ir viena no augstākajām starp ES dalībvalstīm.

2024-06-21

Līgodama vien atnāca
Tā līksmā Jāņu diena - 
Pār jūriņu, pār mežiem
Ienāk mūsu sētiņā!
 

2024-06-20

21. jūnijā tiek atzīmēta Starptautiskā Hidrogrāfijas diena. Latvijas Jūras administrācijas hidrogrāfi tradicionāli savus svētkus svinēs kopā ar bērniem no Latvijas Audžuģimeņu biedrības, uzņemot bērnus uz hidrogrāfijas kuģa Kristiāns Dāls, lai dotos kopīgā izbraukumā.

2024-06-20

VSIA Latvijas Jūras administrācija uz nenoteiktu laiku aicina darbā vecāko inspektoru Jūrnieku reģistra Konvencionālās uzraudzības daļā.

2024-06-17

Latvijas Jūras administrācijas Jūrnieku reģistrs nestrādās 24.jūnijā – Jāņu dienā.
Lai visiem saulainas un līksmas Līgo svētku brīvdienas!
 

2024-05-28

28. un 29. maijā VSIA "Latvijas Jūras administrācija" notiek kvalitātes vadības sertifikācijas uzraudzības audits, ko veic SIA “Bureau Veritas Latvia”. 

2024-05-23

23.maijā Latvijas Jūras administrācijā (JA) bija organizēta informatīva tikšanās ar NBS Jūras Spēku Krasta Apsardzes dienesta un Patruļkuģu eskadras, Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Rīgas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvjiem. 

2024-05-15

Latvijas Jūras administrācijas kuģu kontroles inspektori, kā katru gadu, pirms sezonas uzsākšanas veic izbraukumu kuģu un atpūtas kuģu, ar kuriem tiek veikti pasažieru komercpārvadājumi, pārbaudes. Līdz 15.maijam par kuģošanas drošības prasībām atbilstošiem atzīti 15 pasažieru / izbraukumu kuģi.