Pārlekt uz galveno saturu

JA darbinieki sagādā dāvanas audžubērniem

Ot, 12/08/2020 - 13:01

Svētku gaidīšanas laikā Latvijas Jūras administrācijas darbinieki, nu jau tradicionāli, iesaistās Ziemassvētku labdarības akcijā, sagādājot dāvanas bērniem no audžuģimenēm. Kopīgiem spēkiem sagādātas dāvanas vairāk nekā 60 audžubērniem – spēles, rotaļlietas, sporta piederumi, grāmatas, saldumi. Vairāki JA darbinieki arī ieskaitījuši naudu Latvijas Audžuģimeņu biedrības (LAB) kontā. 
Jau otro gadu JA iniciatīvai pievienojās arī Latvijas Jūrniecības savienība un International Maritime Sports Community, iesaistot arī citus nozares uzņēmumus. Akcijas laikā dāvanas tiks sarūpētas vairākiem simtiem audžubērnu.
LAB vadītāja Ilze Golvere audžubērnu un audžuģimeņu vārdā izsaka pateicību ikvienam, kurš iesaistījās svētku sarūpēšanā bērniem. Viņa uzsver, ka sadarbība ar jūrniecības nozares uzņēmumiem un cilvēkiem biedrībai ir ļoti svarīga ne tikai saņemot materiālo atbalstu un dāvanas bērniem, bet arī organizējot kopīgus pasākumus, kas bērniem no audžuģimenēm dod iespēju iepazīt un uzzināt daudz jauna.