Pārlekt uz galveno saturu

Veikti atjauninājumi SKLOIS vidē

Tr, 05/31/2023 - 10:42

31. maijā ir veikta Starptautiskās kravu loģistikas un ostu informācijas sistēmas (SKLOIS) atjauninājuma uzstādīšana SKLOIS produkcijas vidē. Atjauninājumā iekļauti papildinājumi, kas attiecas uz spēkā esošajām likumdošanas normām, SKLOIS iestrādāti lietotāju ierosinājumi, kā arī novērstas identificētās problēmas.

1.  Pievienots paziņojums kuģa apgādes aģentiem, kad Muitas Pārvaldes darbinieks ir iesniedzis lēmumu apgādes pieteikumam.
2.  Papildināts apgādes pieteikuma statusa filtrs ar iespēju atlasīt pieteikumus statusā “Atcelts”.
3.  Izveidots paziņojums Muitas pārvaldes darbiniekiem par apgādes apstiprinājumu pievienošanu (apgādes pabeigšanu) apgādes pieteikumam.
4.  Atbildīgajām Iestādēm vizīšu sarakstā vizītes dati papildināti ar saiti uz vizītes apgādes pieteikumu/-iem gadījumos, ja vizītei ir izveidots apgādes pieteikums/-i.
5.  Papildināta apgādes paziņojumu funkcionalitāte ar iespēju grafiskajā lietotāju interfeisā, uzklikšķinot uz paziņojuma, atvērt atbilstošo apgādes pieteikumu.
6.  Izveidots pārskats par apgādes pieteikumiem ar atzīmi “Kontrole”.
7.  Pievienots brīdinājums, ja veicot ATD manuālu uzstādīšanu, ATA vizītei vēl nav uzstādīts.
8.  Novērstas neprecizitātes Muitas Pārvaldes attēlotajos kraušanas iesniegumu datos.
9.  Novērsta problēma, kad neiesniegtai vizītei, izdzēšot FAL6, izdzēšas arī FAL5 (un otrādi).
10. Novērsta problēma “Kuģa pirmsienākšanas aizsardzības informācijas” izdrukā, kad netika attēlota  “1.3. pieraksta osta”. 
11. Novērsta problēma, kad auto vilcēja reģistrācijas numurs sakrīt ar piekabes numuru.