Skip to main content

Welcome to Maritime Administration of Latvia!

We ensure that Latvian flag vessels meet the highest safety and technical standards, our country's ports and ships are operated safely, fairways are fully surveyed and equipped with modern navigational aids, Latvian seafarers' qualification and competence are one of the highest among EU member states.

 

 

GUIDELINES DURING STATE OF EMERGENCY OVER COVID-19.

Read more

2020-04-02

Neraugoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, kas aizkavēs arī pasažieru pārvadājumu pa Daugavu un pilsētas kanālu sezonas uzsākšanu, atsevišķu izbraukumu kuģu īpašnieki ir sagatavojuši kuģus darbam, un Latvijas Jūras administrācijas kuģošanas drošības inspektori veikuši šo kuģu pārbaudes.

2020-04-01

Valdība apstiprinājusi kārtību, kādā sniegs finansiālu atbalstu piekrastes zvejniekiem, lai segtu aizsargājamo zīdītāju roņu radītos zaudējumus zvejas rīkiem un nozvejai.

2020-03-30

29. martā Ministru Kabineta ārkārtas sēdē pieņemti vairāki likumdošanas aktu grozījumi, kas nosaka stingrākas prasības transporta un pasažieru pārvadātājiem, kā arī pieļauj izmaiņas ostu darbinieku darba laika organizēšanā.

2020-03-16

Ņemot vērā situāciju, kas saistīta ar koronavīrusa COVID-19 pandēmiju, un 2020. gada 12. martā Latvijas Republikā izsludināto ārkārtas situāciju, tiek atcelts jūrniecības nozares konkursa skolēniem Enkurs 2020 fināls.

2020-03-13

Latvijas Jūras administrācija (JA) gatavojas ikgadējam Ilgtspējas indeksa novērtējumam. Novērtējuma pirmais posms, kas ilgst no marta sākuma līdz aprīļa beigām, ir uzņēmuma pašvērtējuma veikšana un speciālas anketas aizpildīšana.

2020-03-05

Tuvojoties pavasara sezonai, pieaug iedzīvotāju interese par atpūtas kuģu, tai skaitā motorjahtu un buru jahtu, reģistrāciju Latvijas Kuģu reģistrā, informē Latvijas Jūras administrācijas Kuģu reģistra vadītājs Edgars Gļaņenko.

2020-02-28

Latvijas Jūras administrācijas (JA) Hidrogrāfijas daļas hidrogrāfs Krists Dzenis ir saņēmis starptautiski atzītu “B” kategorijas hidrogrāfa sertifikātu.